Über Uns

CommunityCorals je online tržiště pro korály chované v zajetí, kde se setkávají soukromí a komerční pěstitelé korálů a přírodovědní milovníci korálů, aby přispěli k ochraně přírodních útesů a užívali si společných koníčků.

Kupující najdou široký výběr korálů pěstovaných udržitelně za férovou cenu.

CommunityCorals nabízí chovatelům korálů (a těm, kteří se jimi chtějí stát) platformu, na které mohou oslovit široké spektrum kupujících a rychle a snadno nabídnout své odnože.

Kupující a prodávající využívají speciální přepravní podmínky zvířat, které umožňují přepravu živých zvířat za cenu 23,90 EUR. 

zjistit více
Über Uns

NAŠE MOŽNOSTI MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

– Doručení zvířetem Jungle-Express do 12:00 za 23,90 EUR 

– Doprava z Německa do České republiky probíhá prostřednictvím UPS Express. Konečné náklady na dopravu jsou zobrazeny v nákupním košíku nebo na pokladně. Pokud nejsou zobrazeny žádné poplatky, farmář bohužel nenabízí dopravu mimo Německo.

- Náklady na dopravu se liší podle prodejce. CommunityCorals zajišťuje přepravu pro prodejce označené Jungle Express a nabízí speciální dočasné pojištění. Pokud UPS nedoručí korály v den příjezdu, CommunityCorals uhradí všechny vzniklé škody.

– Objednávka k vyzvednutí bez dopravy možná po online nákupu

Über Uns

STAŇTE SE FARMÁŘEM A PRODEJTE SVÉ PLEMENY online

  • Oslovte tisíce návštěvníků denně
  • Zarezervujte si levnou přepravu přes noc pouhým 1 kliknutím
  • Plaťte pouze prodejní poplatky za úspěšný prodej
  • Ušetřete si námahu a frustraci s vlastním internetovým obchodem 
zjistit více

péče o korály

Koníček mořské akvaristiky je opravdu zábavný jen tehdy, když se vašim zvířatům daří, srší energií a děkují za vaši péči o barvu a růst. CommunityCorals vás rádi podpoří širokou škálou technologií a potřeb, které vám pomohou dosáhnout cíle zdravého mořského akvária.

potřeba mořské vody

Zvyšte své korály a staňte se farmářem

Abyste svůj koníček dotáhli k dokonalosti, vylepšili si peněženku a také navázali kontakty s mnoha milými, stejně smýšlejícími akvaristy slané vody, můžete své korály rozmnožovat a prodávat online přes CommunityCorals. 

stát se farmářem

Máte nějaké dotazy?

Níže se snažíme odpovědět na často kladené otázky týkající se CommunityCorals a nákupu a prodeje korálů. 

Co je CommunityCorals?

Community Corals je online tržiště pro potomky korálů pěstovaných v akváriu, kde se setkávají různí soukromí i komerční chovatelé korálů a přírodovědní milovníci korálů, aby přispěli k ochraně přírodních útesů a užívali si společných koníčků.

Kupující najdou široký výběr korálů pěstovaných udržitelně za férovou cenu.

CommunityCorals nabízí chovatelům korálů (a těm, kteří se jimi chtějí stát) platformu, na které mohou oslovit široké spektrum kupujících a rychle a snadno nabídnout své odnože.

Kupující a prodávající využívají speciální expresní přepravní podmínky, které umožňují přepravu živých zvířat za ceny začínající na 18,90 EUR. CommunityCorals řídí zpracování plateb a je vždy k dispozici jako kontaktní osoba.

Co je to korál v zajetí?

Korálem v zajetí rozumíme jako minimální požadavek, že hmotnost mateřského korálu po fragmentaci nesmí být menší, než byla při příjmu. Podle naší definice je hmota, která vyrostla v akváriu, považována za korál chovaný v zajetí.

Toto jsou minimální požadavky, které na potomka klademe, ale věříme, že prodejem takové odnože již přispěli k ochraně útesů a zvíře je zvyklé na prostředí akvária. 

Kromě běžných korálů pěstovaných v zajetí v akváriu nabízených na CommunityCorals mají prodejci možnost nabízet korály v zajetí ze zahraničních farem. Ty jsou zřetelně označeny klíčovým slovem „Farmářské potomstvo“, aby byly pro zákazníka odlišeny. Věnujte pozornost informacím v části „Původ“.

Naší vizí je obchodovat s korály mezi členy CommunityCorals po mnoho generací, a tím přispívat k ochraně útesů a zachování druhů.

Jak se mohu stát farmářem?

Nabízíme různé modely členství přizpůsobené různým potřebám prodejců korálů. Můžete využít naše přepravní podmínky, použít vlastní přepravní smlouvu nebo jen prodat k vyzvednutí. 

Níže naleznete různá členství.

Členství Informace

Kolik stojí doprava korálů?

CommunityCorals posílá korály jako domácí mazlíčky prostřednictvím našich přepravních partnerů Jungle-Express a GO! přes noc Cena dopravy za přepravu živých zvířat je pouze 22,90 € nebo v případě GO! určí prodávající. 

Naši místní farmáři dopravu nenabízejí. Ty jsou označeny odpovídajícím symbolem. Odnože místních farmářů se zobrazují pouze v případě, že je v našem obchodě použito plošné vyhledávání. Pokud vyloženě hledáte odvoz, doporučujeme využít plošné vyhledávání.

proč v Community Corals Koupit korál?

Jsme hrdí na to, že jsme spojili tak skvělou komunitu různých chovatelů korálů.

Vzhledem k velké rozmanitosti chovatelů nabízíme správnou nabídku pro každý vkus. Hledáte zvláště vzácné korály? Máme! Hledáte korálový balíček především pro začátečníky? Někoho tam známe! Chtěli byste si koupit obzvlášť velké a barevné hole? Ty jsou také vždy k dispozici. 

Váš rozpočet je omezený a chtěli byste vyzkoušet soukromý nákup? Zde podporujeme vás a naše soukromé prodejce nejlepšími možnými přepravními podmínkami. Abychom zajistili, že zvířata přežijí přepravu nepoškozená, poskytujeme našim soukromým prodejcům korálů pokyny pro přepravu, které vám pomohou s balením vhodným pro daný druh. A pokud by se vyskytly nějaké problémy, CommunityCorals je k dispozici jako prostředník jako kontaktní osoba.

Díky našemu komplexnímu systému hodnocení můžete využít zkušeností ostatních zákazníků k tomu, aby vás při nákupu korálů nehrozilo žádné nepříjemné překvapení. Po nákupu se pak můžete podělit o své zkušenosti, které jsou přínosem pro farmáře a další zákazníky. 

V neposlední řadě s našimi webovými stránkami a našimi standardizovanými procesy, jako jsou funkce dotazů a upozornění, lístky podpory, seznamy přání, správa termínu dodání, zpracování plateb, potvrzení objednávek, sledování zásilky atd., nabízíme spoustu funkcí, které usnadňují nákup korály tak pohodlné a snadné, jak je to možné. Registrace v různých obchodech s různými procesy již není nutná.

Co když mám ještě otázky?

Pokud existují nějaké otevřené otázky, které se přímo farmáře netýkají a nemohly být s farmářem vyjasněny, CommunityCorals je samozřejmě vždy na vaší straně s radami a opatřeními. Různé způsoby, jak se k nám dostat, najdete pod "Kontakt"

Do oblasti FAQ Kontakt