Über Uns

CommunityCorals je online tržiště pro korály chované v zajetí, kde se setkávají soukromí a komerční pěstitelé korálů a přírodovědní milovníci korálů, aby přispěli k ochraně přírodních útesů a užívali si společných koníčků.

Kupující najdou široký výběr korálů pěstovaných udržitelně za férovou cenu.

CommunityCorals nabízí chovatelům korálů (a těm, kteří se jimi chtějí stát) platformu, na které mohou oslovit široké spektrum kupujících a rychle a snadno nabídnout své odnože.

Kupující a prodávající využívají speciální přepravní podmínky zvířat, které umožňují přepravu živých zvířat za cenu 22,90 EUR. 

zjistit více

Začít

Zjistěte si o korálech, podmínkách jejich chovu a kupte si korály, které se vám líbí

koupit korály

péče o korály

Koníček mořské akvaristiky je opravdu zábavný jen tehdy, když se vašim zvířatům daří, srší energií a děkují za vaši péči o barvu a růst. CommunityCorals vás rádi podpoří širokou škálou technologií a potřeb, které vám pomohou dosáhnout cíle zdravého mořského akvária.

potřeba mořské vody

Zvyšte své korály a staňte se farmářem

Abyste svůj koníček dotáhli k dokonalosti, vylepšili si peněženku a také navázali kontakty s mnoha milými, stejně smýšlejícími akvaristy slané vody, můžete své korály rozmnožovat a prodávat online přes CommunityCorals. 

stát se farmářem